bookmark_border

57. Otologický den

Východočeské divadlo Pardubice


7. prosince 2017

person_add

Registrace

 

REGISTRAČNÍ POPLATKY

VČASNÁ REGISTRACE DO 15. 11. 2017 600 Kč
POZDNÍ REGISTRACE DO 30. 11. 2017 800 Kč
REGISTRACE NA MÍSTĚ 900 Kč

 

Registrační poplatek zahrnuje:

• vstup na odborný program

• vstup na doprovodnou výstavu

• finální program

• kávové přestávky

 


On-line registrační formulář je dostupný zde


V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře, ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

Online registrace bude uzavřena 1. 12. 2017. Po tomto datu bude možná pouze registrace na místě u registrační přepážky.

 

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem kongresu, a to bankovním převodem nebo platební kartou.


1. Platební karta
Možnost platit platebními kartami: MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.
Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.


2. Bankovní převod
Bankovní údaje s jedinečným desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.
Platba bankovním převodem je možná do 23. 11. 2017. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

 

Zrušení registrace

Sekretariát akce musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem na otologickyden2017@guarant.cz nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:


Termín zrušení registrace Storno poplatek
do 7. 11. 2017 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
od 8. 11. 2017 100 % registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.